O serveru

O serveru Bazák.cz - vize a cíle

Naším hlavním cílem je dát uživatelům do rukou nástroj pro rychlé zveřejnění soukromé inzerce bez jakýchkoliv finančních nákladů a následně tyto inzeráty ukázat co největšímu množství zájemců. Navíc přinášíme pohodlnou správu inzerátů, propojení s Facebookem a mnoho dalšího.

  • Naším hlavním cílem je snadná použitelnost služeb a především rychlý možnost zveřejnit bezplatně svůj inzerát.
  • Používáme inovativní myšlenky s cílem přinášet jednoduché a praktické služby dostupné co nejširší skupině uživatelů.
  • Jsme sami jedni z uživatelů serveru Bazák.cz a tak věříme, že to co je užitečné pro nás se může určitě hodit i dalším uživatelům.
  • To co děláme nás hodně baví a tak doufáme, že to na naší práci bude vidět
  • Jsme otevřeni novým myšlenkám, nápadům a podnětům a tak pokud máte cokoliv ohledně serveru Bazák.cz na srdci, neváhejte nás kontaktovat.
Provozovatel:
Michal Řepásek - fyzická osoba
IČO: 43758967
Dlouhá 162
250 63, Mratín

Telefon: 777244888

Ještě více o serveru Bazák.cz

17.9.2012 – Po dlouhé době pro Vás máme významnou novinku – právě jsme spustili novou verzi serveru Bazák.cz, která jak doufáme přispěje k přehlednosti a mnohem snažší orientaci v inzerátech. Děkujeme

7.1.2012 – Jsme velice rádi, že Vám nyní můžeme dát k dispozici aplikaci Bazák.cz pro chytré mobilní Android - pokud bude cokoliv, co by se podle vašeho názoru dalo vylepšit, neváhejte a napište nám. Děkujeme

23.11.2011 – Nyní můžete udělit hodnocení uživatelům a nebo naopak jako prodejce hodnocení získat.

20.9.2011 – Pro vaše pohodlí je připraven nový nástroj pro sledování nových inzerátů. Jednoduše si zvolíte které kategorie chcete sledovat a nastavíte si jak často chcete novinky na email dostávat.

1.5.2011 – Často nám píší lidé o tom, které kategorie inzerce zde nejsou – vybrali jsme ty nejčastější požadavky a právě spouštíme tři nové specializované kategorie inzerce modelářský bazar, stavební bazar a tuning bazar.

24.3.2011 – Po měsící provozu si inzeráty na serveru Bazák.cz každý den prohlíží cca 3 tisíce návštěvníků. Bylo již zadáno přes 2.600 inzerátů. Děkujeme za vaši přízeň.

16.3.2011 – Nově je k dispozici i verze bazaru upravená pro prohlížení na mobilních telefonech. Bazar se Vám otevře po zadání adresy m.bazak.cz - pokud bude cokoliv, co by se podle vašeho názoru dalo vylepšit, neváhejte a napište nám. Děkujeme

25.2.2011 – Je opět večer, no a nám se podařilo zprovoznit aplikaci Bazák.cz na Facebooku. Nyní můžete použít váš účet na Facebooku k přihlášení bez jakékoliv registrace, ale také nás můžete podpořit a stát se naším fanouškem. Jen pro pořádek doplníme: při přihlášení pomocí účtu na Facebooku se nemusíte bát o vaše přihlašovací údaje. My k nim přístup nemáme a ověření za nás provádí přímo Facebook.

21.2.2011 – Krátce před půlnocí spoučtíme do veřejného provozu první verzi inzertního serveru Bazák.cz, je toho ještě hodně před námi, ale po pár měsících ladění můžeme konečně říct "začínáme".


O serveru | Kontakt | Podmínky | Bezpečný nákup v bazaru | Inzerce na můj web | Inzerce v mobilu | Časté dotazy
Copyright © 2011 - 2019 Bazák.cz, všechna práva vyhrazena
Symbolem jsou označeny inzeráty, které si uživatelé zaplacením zvýhodnili –více informací
Zpět na začátek