Topování inzerátu

Topování inzerátu

K čemu je topování inzerátu?

Díky topování se váš inzerát bude udržovat na lepší pozici v seznamu inzerce a uvidí ho mnohem více uživatelů.

Každý nově vložený přidaný inzerát se zobrazí na začátku výpisu inzerce a nové inzeráty jej postupně posouvají dále a dále, ale topovaný inzerát je po dobu topování na prvních pozicích a posouvají jej pouze později topované inzeráty.

Jaká je platnost topování?

První topování je platné na dobu 7 dnů. Po sedmi dnech od topování se inzerát začne zobrazovat zpět jako netopovaný.

Inzerát může být topován i opakovaně, pouze s tím, že každé další topování je o jeden den kratší. První topování je tedy na 7 dnů, druhé na 6 dnů, třetí na 5 dnů, čtvrté na 4 dny, páté na 3 dny, šesté na 2 dny, sedmé a každé další topování inzerátu je už jen na jeden den.

Inzerát můžete topovat ihned po vložení nebo kdykoliv později. Pokud je inzerát topován, je vždy zobrazován před netopovaným inzerátem bez ohledu na to, před jakou dobou byl vložen.

Kolik topování stojí?

Topování se provádí pomocí Premium SMS v hodnotě 30 Kč vš DPH. Před použitím se ujistěte, že máte aktivovánu a povolenu službu Premium SMS na svém telefonu. Pokud ji na svém telefonu nemáte nebo si nejste jistí, kontaktujte svého mobilního operátora. Premium SMS lze posílat pouze z čísel českých operátorů a pouze na území České republiky.

Jak můj inzerát topovat?

Zobrazte si seznam Moje inzeráty a u inzerátu, který chcete topovat, klikněte na symbol a pokračujte podle zobrazených instrukcí.

Pokud je symbol šedý, není inzerát topován, pokud je modrý, inzerát je již topovaný.


O serveru | Kontakt | Podmínky | Bezpečný nákup v bazaru | Inzerce na můj web | Inzerce v mobilu | Časté dotazy
Copyright © 2011 - 2019 Bazák.cz, všechna práva vyhrazena
Symbolem jsou označeny inzeráty, které si uživatelé zaplacením zvýhodnili –více informací
Zpět na začátek